search
REKLAMA
News

SYLVESTER STALLONE powróci jako ROCKY w kolejnym filmie i serialu? Rocky ma trenować nielegalnego imigranta!

Filip Pęziński

24 lipca 2019

REKLAMA

Sylvester Stallone zdradził w wywiadzie dla Variety.com, że ma w planach kolejny film o Rockym. Głównymi bohaterami produkcji mieliby być oczywiście Rocky Balboa, ale i jego nowy uczeń. Tym razem Rocky miałby wziąć pod swoje skrzydła nielegalnie mieszkającego w Stanach Zjednoczonych imigranta, co oczywiście mocno nawiązywałoby do obecnej sytuacji światowej geopolityki. Stallone stwierdził, że projekt jest już blisko realizacji i prowadzone są już rozmowy ze studiem MGM.

Stallone chciał również stworzyć serialowy prequel przygód Rocky’ego, który mógłby pojawić się na jednej z platform streamingowych, ale producent serii o popularnym pięściarzu – Irwin Winkler – uważa, że historia Rocky’ego powinna być opowiadana tylko w kinie. Cały projekt stoi zatem pod dużym znakiem zapytania.

Sylvester Stallone wcielił się do tej pory w postać Rocky’ego w ośmiu filmach. Warto pamiętać, że Creed II miał być dla Stallone’a (kolejnym już) pożegnaniem z postacią. W czasie festiwalu w Cannes gwiazdor doprecyzował jednak, że rzeczywiście definitywnie nie powróci już do roli, ale tylko w serii filmów o Adonisie Creedzie.

Chcielibyście zobaczyć te projekty? A może uważacie, że Stallone i jego postać powinni udać się już na zasłużoną emeryturę?

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Kocha kino społecznie zaangażowane. I takie z superbohaterami strzelającymi laserami.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA