search
REKLAMA
News

SYDNEY SWEENEY opowiedziała o kulisach realizacji “obrzydliwej” sceny z “Euforii”

Sydney Sweeney wciela się w “Euforii” w roli Cassie.

Łukasz Budnik

29 stycznia 2024

REKLAMA

Jednym z głównych wątków drugiego sezonu Euforii była historia Cassie Howard granej przez Sydney Sweeney. Dziewczyna weszła w relację z Nate’em Jacobsem (Jacob Elordi), co doprowadziło ją do konfliktu z innymi bohaterami i zaprowadziło na skraj załamania.

W jednej ze scen Cassie wymiotuje do jacuzzi. Sweeney gościła ostatnio w programie Hot Ones, gdzie opowiedziała, w jaki sposób udało się nakręcić tę scenę tak, by wyglądała realistycznie. Aktorka wspomina:

Włożono w to wiele pracy, bo Sam [Levinson] chciał oczywiście, żeby te sztuczne wymiociny były wszędzie. Zazwyczaj tworzy się je mieszając różne składniki z mlekiem i wodą, trzyma się to w ustach, a potem wypluwa. [Sam] chciał jednak czegoś większego. Zorganizowali pompę z rurką, którą przykleili do mojego ciała, a potem usunęli cyfrowo. Musiałam włożyć do ust wędzidło, a podczas sceny napełniali mi usta tymi sztucznymi wymiocinami. Jak otworzyłam usta, to wszystko zaczęło wylatywać. Nigdy nie doświadczyłam czegoś bardziej obrzydliwego.

Sweeney w lutym będzie mogli oglądać w kinach w filmie Madame Web

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA