search
REKLAMA
News

SNAKE EYES. Pierwszy zwiastun spin-offu G.I. JOE

Premiera “Snake Eyes” zaplanowana jest na 23 lipca.

Łukasz Budnik

17 maja 2021

REKLAMA

Na lipiec zaplanowana jest premiera filmu Snake Eyes, spin-offu serii G.I. Joe opowiadającego o genezie tytułowej postaci. Trwa kampania promocyjna widowiska – po zdjęciach promocyjnych zaprezentowano pierwszy zwiastun.

Głównego bohatera gra Henry Golding, a wraz z nim na ekranie pojawią się Iko Uwais (Hard Master), Andrew Koji (Storm Shadow), Úrsula Corberó (Baronowa), Steven Allerick oraz Samara Weaving (Scarlett). Film wyreżyserował Robert Schwentke, a za stworzenie scenariusza odpowiedzialny był Evan Spiliotopoulus. Premiera zaplanowana jest na 23 lipca. Poniżej trailer:

Do tej pory powstały dwie odsłony serii opartej na tej marce – G.I. Joe: Czas Kobry i G.I. Joe: Odwet. Do ich realizacji przymierzano się już w 2003 roku, jednak postanowiono odpuścić na rzecz widowiska o Transformers. W 2009 roku do kin trafił Czas Kobry Stephena Sommersa, który nie spotkał się z przechylnymi recenzjami krytyków, ale zebrał ponad 300 milionów dolarów na całym świecie. Kontynuacja z udziałem Dwayne’a Johnsona i Bruce’a Willisa trafiła na ekrany kin cztery lata później – tutaj także opinie krytyków nie były najlepsze, chwalono jednak obsadę i walory rozrywkowe. Film był jeszcze większym sukcesem finansowym, niż poprzednik.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA