search
REKLAMA
News

SHAZAM 2 ma już recenzje i zwiastun, choć nie rozpoczęto nawet zdjęć do filmu

Łukasz Budnik

17 sierpnia 2020

REKLAMA

Letterboxd to popularny serwis filmowy, gdzie użytkownicy mogą wystawiać oceny i pisać krótkie recenzje obejrzanych tytułów. Co ciekawe, pojawiły się już pierwsze opinie na temat Shazama 2, choć nie rozpoczęto jeszcze zdjęć do kontynuacji przeboju DC z Zacharym Levim w roli głównej. Postanowił wykorzystać to David F. Sandberg, reżyser obu filmów.

Zaznaczamy, że opublikowane recenzje nie mają one żadnego związku z samym filmem – wśród opinii pojawia się m.in. stwierdzenie, że autor jednej z nich będzie mieć 19 lat w chwili premiery sequela. Sandberg stwierdził na swoim Twitterze, że skoro pojawiają się już pierwsze recenzje, można wykorzystać je w teaserze. Żartobliwy filmik wykorzystujący absurdalne opinie zobaczycie poniżej:

Premiera Shazama 2 planowana jest dopiero na listopad 2022 roku. Sandberg jeszcze w kwietniu pracował nad scenariuszem produkcji. Więcej szczegółów na temat sequela poznamy prawdopodobnie podczas zbliżającego się wydarzenia DC FanDome.

Tutaj zobaczycie profil Shazama 2 na Letterboxd.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA