search
REKLAMA
News

KEANU REEVES zapewnia, że wznowione prace na planie MATRIXA 4 przebiegają sprawnie

Łukasz Budnik

17 sierpnia 2020

REKLAMA

Zanim świat kina został zamrożony przez pandemię koronawirusa, trwały prace nad nowym Matriksem. Czwartą odsłonę serii science fiction wyreżyseruje Lana Wachowski, a swoje role powtórzą Keanu Reeves (Neo) i Carrie-Anne Moss (Trinity). W lipcu aktorzy powrócili do Berlina, aby dalej pracować nad tworzeniem widowiska. W wywiadzie z Associated Press, Reeves zdradził, jak przebiegają prace na planie.

Odtwórca roli Neo stwierdził:

Jest świetnie. To zaszczyt, móc znowu pracować. Jestem w Berlinie. Na planie zostały wprowadzone przemyślane, efektywne protokoły. Rytm filmowania nie został zakłócony. (…) Myślę, że wszyscy kochają ten projekt. Ludzie z show-biznesu są najlepsi, gdy przychodzi do zastanawiania się, jak coś powinno być zrobione. Znamy się na tym, jesteśmy spontaniczni. Jakbyśmy byli spokrewnieni. Mówimy sobie, że mamy rekwizyty, materiały, damy radę! Taki duch unosi się nad “Matrixem”.

Premiera Matrixa 4 zaplanowana jest obecnie na 1 kwietnia 2022. Reevesa już wkrótce będzie można zobaczyć w trzeciej części przygód Billa i Teda.

Przypominamy, że możecie u nas sprawdzić, jacy nowi aktorzy dołączyli do serii przy okazji czwartej części – KLIK.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA