search
REKLAMA
News

SEXIFY. Szczegóły na temat kolejnego polskiego serialu Netflixa

Łukasz Budnik

9 marca 2020

REKLAMA

Jeszcze w tym roku na Netflixa trafi kolejny polski serial – Sexify. Za składającą się z ośmiu odcinków produkcję będzie odpowiadać Akson Studio. 

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, w komediodramacie wystąpią Sandra Drzymalska (Psy 3), Maria Sobocińska (Pan T.) oraz debiutująca w głównej roli w serialu Aleksandra Skraba. Jak czytamy w opisie od Netflixa, bohaterki biorą udział w konkursie studenckim na najlepszy start-up, a ich nowatorski projekt – Sexify –  ma być rewolucją w życiu erotycznym. W ramach przygotowań dziewczyny muszą dogłębnie studiować tajniki świata seksu, przy okazji lepiej poznając siebie same. Sexify to “pełna humoru i prowokacji opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn – dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności”. Jedna z bohaterek to studentka informatyki, która marzy o wygraniu konkursu, druga próbuje naprawić jej siedmioletni związek, zaś trzecia pełni w zespole funkcję ekspertki od seksu.

Za reżyserię serialu odpowiadają Piotr Domalewski i Kalina Alabrudzińska. Ten pierwszy powiedział:

To projekt, który daje szansę na to, żeby w lekkiej, żartobliwej formie opowiedzieć o ważnych współczesnych problemach. Mam ogromne szczęście, że stałem się częścią tego niezwykłego przedsięwzięcia. Praca nad nim to wspaniały czas, z pełnymi pomysłów i energii ludźmi.

Alabrudzińska wyraziła radość, że może opowiedzieć o młodych kobietach, które wiedzą, że nic nie muszą, a mogą wszystko. Monica Alexander, menedżerka ds. treści oryginalnych Netflix, cieszy się z kolei że opowiedzą o życiu seksualnym młodych ludzi, bo takich produkcji brakuje w Polsce.

Poza Sexify w tym roku na Netflixa trafi też serial W głębi lasu

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA