search
REKLAMA
News

SCARLETT JOHANSSON opuściła obsadę “Ghosted” z Chrisem Evansem. Zastąpi ją ANA DE ARMAS

Ana De Armas po raz kolejny spotka się na planie z Evansem.

Łukasz Budnik

3 grudnia 2021

REKLAMA

Pod koniec sierpnia trafiła informacja, że Scarlett Johansson i Chris Evans ponownie wystąpią  jednym filmie – przygodowym filmie Ghosted, który powstaje dla Apple’a. Dziś “Deadline” przekazało wieści, że aktorka jednak zrezygnowała z udziału w projekcie; zastąpi ją Ana de Armas. 

Powodem rezygnacji Johansson ma być napięty harmonogram – aktorka nie zdoła stawić się na planie w zaplanowanym terminie, tj. w lutym przyszłego roku. Ana de Armas także współpracowała już z Evansem – przy Na noże Riana Johnsona oraz nadchodzącym The Gray Man braci Russo.

Reżyserią Ghosted zajmie się Dexter Fletcher (Rocketman), a scenariusz stworzą autorzy Deadpoola Zombieland – Rhett Reese oraz Paul Wernick. Evans będzie także producentem projektu, wraz z przedstawicielami firmy Skydance, która stała między innymi za The Tomorrow War z Chrisem Prattem. Na ten moment nie wiadomo wiele na temat szczegółów fabuły, ale o projekcie mówi się, że będzie to pełne akcji przygodowe widowisko z dozą romansu, w stylu Miłości, szmaragdu i krokodyla z 1984 roku. Film jest częścią planu Apple’a na tworzenie produkcji pełnometrażowych wypełnionych największymi gwiazdami.

Data premiery nie została jeszcze wyznaczona.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA