search
REKLAMA
News

SASHA CALLE jako Supergirl i MICHAEL KEATON jako Bruce Wayne na zdjęciach z planu THE FLASH

The Flash ma zadebiutować 4 listopada 2022 roku. 

Łukasz Budnik

20 czerwca 2021

REKLAMA

Trwają prace na planie The Flash, kolejnej odsłony kinowego uniwersum DC. Widowisko reżyseruje Andy Muschietti, twórca dwóch części Tego, na podstawie scenariusza Christiny Hodson, autorki Ptaków Nocy. Fabuła ma być luźno oparta na historii Flashpoint i na skutek działań tytułowego bohatera wprowadzić alternatywne rzeczywistości.

Tytułową rolę zagra Ezra Miller, a poza nim na ekranie mają się pojawić się Kiersey Clemons jako Iris West, Ben Affleck i Michael Keaton jako dwie wersje Batmana oraz Sasha Calle jako Supergirl. Dla Keatona to powrót do roli po niemal 30 latach (ostatnio grał Bruce’a Wayne’a w 1992 roku), z kolei Calle debiutuje w DCEU. W sieci pojawiły się zdjęcia z planów, na których po raz pierwszy widzimy Keatona w roli starszego Wayne’a oraz kostium Calle w całej okazałości. Z daleka widoczny jest także Ezra Miller. Poniżej dwa zdjęcia, zaś pozostałe znajdziecie w podlinkowanych postach na Twitterze:

The Flash ma zadebiutować 4 listopada 2022 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA