search
REKLAMA
News

EZRA MILLER (znów) został aresztowany na Hawajach. Tym razem za napaść drugiego stopnia

Łukasz Budnik

20 kwietnia 2022

ezra miller
REKLAMA

Ezra Miller – który identyfikuje się jako osoba niebinarna – to aktor, który nie stroni od kontrowersji. W kwietniu 2020 roku głośno było o incydencie na Islandii, gdzie Miller dusił kobietę, z kolei w styczniu tego roku umieścił na Instagramie filmik, w którym mówił do przedstawicieli Ku Klux Klanu, że “jeśli chcą umrzeć, powinni zastrzelić się własną bronią”. Pod  koniec marca Miller został aresztowany na Hawajach pod zarzutem zakłócania porządku i nękania.

Do tamtej sytuacji doszło w barze karaoke w Honolulu. Aktor stał się nerwowy, gdy klienci baru zaczęli śpiewać.  Krzyczał nieprzyzwoite słowa, w pewnym momencie wyrywając mikrofon 23-letniej kobiecie, która śpiewała, a później pchając 32-latka, który grał w darty. Właściciel baru kilkakrotnie prosił Millera o uspokojenie się, jednak bez efektu. Po aresztowaniu Millerowi postawiono zarzuty i ustalono kaucję w wysokości 500 dolarów. Miller uiścił opłatę i został wypuszczony z aresztu, skąd miał się udać się do domu pary, która oskarżyła go napaść, i grozić jej śmiercią.

Wczoraj media poinformowały, że Miller znowu został aresztowany, tym razem w Pāhoa na Hawajach, za napaść drugiego stopnia. Władze zostały wezwane do prywatnego domu, gdzie Miller został poproszony o wyjście przez mieszkańców. Według raportu, aktor w odpowiedzi rzucił krzesłem w 26-letnią kobietę, w wyniku czego została lekko skaleczona. Miller został aresztowany na skrzyżowaniu około 1:30, a niecałe 3 godziny później wypuszczony po tym, jak przyznał się do popełnionego czynu. Wciąż trwa jednak postępowanie w tej sprawie.

Fantastic Beasts And Where To Find Them World Premiere

Kilka tygodni temu do sieci trafiły plotki mówiące, że przedstawiciele Warner Bros. i DC spotkali się, aby przedyskutować przyszłość Millera i jego współpracy ze studiem i postanowili na ten moment wstrzymać wszystkie projekty, w których miał wziąć udział Miller, wliczając w to występy w uniwersum DC. Inny informator przekazał, że Miller miał “częste załamania nerwowe” podczas kręcenia widowiska The Flash, mówiąc przy tym, że nie ma pojęcia, co robi. Informacje te nie zostały jednak potwierdzone oficjalnie.

Aktora od dziś można oglądać na ekranach kin w filmie Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a. The Flash trafi do kin 23 czerwca 2023 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA