search
REKLAMA
News

Robert Pattinson W KOSTIUMIE BATMANA na próbnym nagraniu!

Łukasz Budnik

14 lutego 2020

REKLAMA

Doczekaliśmy się! Reżyser The Batman, Matt Reeves, podzielił się z widzami materiałem na którym po raz pierwszy widzimy Roberta Pattinsona w kostiumie tytułowego bohatera. Próbne nagranie zostało zrealizowane przez operatora Greiga Frasera i zilustrowane muzyką Michaela Giacchino. 

Materiał wciąż nie pokazuje kostiumu Pattinsona w pełnej krasie, a ponadto całość skąpana jest w czerwonym świetle, mamy jednak dobrą okazję aby przyjrzeć się symbolowi na klatce piersiowej i części maski. Weźmy jednak pod uwagę, że na tym etapie kostium może ulec jeszcze drobnym modyfikacjom. Klip obejrzycie poniżej:

Rotten Tomatoes opublikowało u siebie rozjaśnione wersje stopklatek z nagrania:

Pattinson oficjalnie dołączył do obsady w maju zeszłego roku. Oprócz niego w filmie zobaczymy Colina Farrella, Zoë KravitzPaula DanoJeffreya Wrighta oraz Andy’ego Serkisa, Johna Turturro i Petera Sarsgaarda. Film ma być opowieścią utrzymaną w klimacie noir, która skupi się na detektywistycznych umiejętnościach bohatera. Widowisko trafi na ekrany 25 czerwca 2021 roku.

Jak podoba wam się pierwsze spojrzenie na kostium?

Grafika główna pochodzi z portalu The Peak. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA