Robert Pattinson opowiedział, jaki problem pomogła mu rozwiązać Zendaya. „Wariowałem”

Jednym z zapowiedzianych filmów studia A24 jest The Drama Kristoffera Borgliego, w którym główne role otrzymali Robert Pattinson i Zendaya. Aktor opowiedział o trudnym dla niego momencie z czasu kręcenia filmu.
W rozmowie z, Pattinson wyznał:
Nakręciłem film z Zendayą. Była tam scena, która doprowadzała mnie do szaleństwa. Próbowałem odnaleźć jej znaczenie, pisałem sobie wręcz analizy. Ostatecznie zadzwoniłem do Zendayi w noc przed kręceniem tej konkretnej sceny. Podzieliłem się wątpliwościam, trwało to dwie godziny. Potem z dużym spokojem pomogła mi zrozumieć, że moja kwestia nie ma żadnego drugiego dna i znaczy dokładnie to, co mam powiedzieć. A ja wariowałem przez trzy dni.
The Drama zapowiadany jest jako komediodramat z wątkami romantycznymi. Na ten moment nie wiadomo nic o dacie premiery. Poniżej możecie zobaczyć, jak Pattinson i Zendaya realizowali jedną ze scen:
zendaya and robert pattinson filming the drama in boston. pic.twitter.com/yiwXVE05kB
— archive zendaya ☆ (@archivedaya) November 7, 2024