search
REKLAMA
News

Robert Downey Jr. pokazał kulisy usuniętej sceny z filmu AVENGERS: KONIEC GRY

Łukasz Budnik

28 kwietnia 2021

REKLAMA

W finale Avengers: Końca gry Tony Stark postanowił poświęcić swoje życie aby ostatecznie powstrzymać Thanosa i uratować od śmierci połowę wszechświata. Po tym, jak bohater pstryka palcami, złoczyńca i jego poplecznicy zmieniają się w pył, zaś sam Stark umiera chwilę później żegnany przez Pepper Potts i resztę Avengers. 

Według pierwotnych planów przed śmiercią Starka widzowie mieli zobaczyć scenę spotkania bohater i jego córki, Morgan, w świecie stworzonym przez Kamień Duszy. Morgan grana była tam przez znaną z Trzynastu powodów Katherine Langford. Sama scena została później udostępniona w sieci, tymczasem przy okazji drugiej premiery Avengers: Końca gry, Robert Downey Jr. pokazał na Twitterze zakulisowe nagranie z jej realizacji. Zobaczycie je poniżej:

Poniżej natomiast zobaczycie samą scenę. Przypominamy, że w Avengers: Wojnie bez granic w tym samym miejscu Thanos rozmawiał z młodą Gamorą po tym, jak zabił pstryknięciem połowę wszechświata.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA