search
REKLAMA
News

RICK MORANIS zaatakowany i uderzony w głowę pod swoim domem w Nowym Jorku. Policja poszukuje napastnika

Łukasz Budnik

2 października 2020

REKLAMA

Rick Moranis był jedną z największych gwiazd kina lat osiemdziesiątych, występując w takich filmach jak Kochanie, zmniejszyłem dzieciakiPogromcy duchów oraz Kosmiczne jaja. Aktor od ponad dwudziestu lat przebywał na emeryturze, na którą udał się aby zająć się dziećmi po stracie swojej żony. Niedawno aktor na zaproszenie Ryana Reynoldsa pojawił się w reklamie, a w przyszłości ma zagrać w kolejnej odsłonie serii Kochanie…, przeznaczonej na platformę Disney+. Dziś zagraniczne media podały mniej przyjemną wiadomość związaną z Moranisem.

67-letni aktor został zaatakowany przez niezidentyfikowanego napastnika, gdy przechadzał się w pobliżu swojego domu na Manhattanie. Policja nazwała napaść nieuzasadnioną. Moranis został uderzony w głowę i upadł na ziemię. Został odwieziony do szpitala, uskarżając się na ból głowy, biodra i pleców. Po odbyciu badań złożył zeznania na policji. Poniżej nagranie z napaści:

W tym momencie nowojorska policja poszukuje napastnika i prosi o pomoc wszystkich, którzy mogą pomóc w jego uchwyceniu. Przedstawiciele Moranisa nie skomentowali jeszcze sprawy.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA