search
REKLAMA
News

CIRI na zdjęciach z planu drugiego sezonu WIEDŹMINA

Łukasz Budnik

2 października 2020

REKLAMA

17 sierpnia ruszyły prace nad drugim sezonem Wiedźmina. Ekipa pracuje w Wielkiej Brytanii, przestrzegając oczywiście protokołów bezpieczeństwa. Do sieci trafiły nowe zdjęcia z planu, na których dostrzec można Ciri graną w serialu przez Freyę Allan (niewykluczone, że na zdjęciach widoczna jest dublerka aktorki). 

Fotki po raz pierwszy pojawiły się na portalu Redanian Intelligence, dzięki uprzejmości Burst Photos. Ciri prawdopodobnie ma na nich nowy strój, który otrzyma po dotarciu do Kaer Morhen, gdzie będzie szkolić się pod okiem Geralta.

Kilka tygodni temu na temat drugiej serii wypowiedziała się showrunnerka, Lauren Schmidt Hissrich. Twórczyni odniosła się do kwestii, która wzbudzała sporo dyskusji po premierze pierwszego sezonu, mianowicie skoków czasowych w fabule – perypetie Geralta, Yennefer i Ciri miały miejsce w różnym czasie i zazębiły dopiero bliżej końca serii. W kontynuacji takie zabiegi mają zostać porzucone. Wprowadzenie zostaną też kolejni wiedźmini (w tym Vesemir, mentor Geralta), dzięki czemu poznamy korzenie głównego bohatera, jego historię, pochodzenie i to, czym jest dla niego rodzina.

Czekacie na drugi sezon? Według doniesień, prace nad nim mają skończyć się w lutym, a premiera przypadnie na drugą połowę 2021 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA