search
REKLAMA
News

RICK I MORTY. Zwiastun czwartego sezonu!

Łukasz Budnik

7 października 2019

REKLAMA

Stacja Adult Swim pokazała nowy zwiastun czwartego sezonu serialu Rick i Morty! Kolejne perypetie tytułowych bohaterów zobaczymy 10 listopada.

https://www.youtube.com/watch?v=Rw6BrzB1drs

O tym, że powstaną nowe odcinki, dowiedzieliśmy się w maju zeszłego roku. Wtedy też poinformowano, że ma powstać jeszcze aż 70 epizodów. Przypomnijmy, że poprzedni sezon serialu został wyemitowany w roku 2017.

Rick i Morty to opowieść o przygodach ekscentrycznego naukowca, który zabiera w swoje kosmiczne podróże własnego wnuka, Morty’ego. Poza ich eskapadami w serialu śledzimy też losy rodziny chłopca, zmagającej się z własnymi, nieraz bardzo przyziemnymi problemami (szczególnie w porównaniu do podróży pomiędzy innymi wymiarami). Głosów użyczają Justin Roiland, Spencer Grammer, Chris Parnell i Sarah Chalke.

Poprzednie sezony Ricka i Morty’ego podbiły serca widzów i krytyków, zdobywając ogromną popularność i gromadząc wierny fandom. Okaże się, czy czwarty sezon powtórzy sukces poprzedników. Czekajmy na więcej informacji! Być może twórcy znów szykują jakąś niespodziankę (przypomnijmy, że premiera trzeciego sezonu została bez zapowiedzi wyemitowana w Prima Aprilis – autorzy najwyraźniej lubią zaskakiwać widzów).

Czekacie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA