search
REKLAMA
News

Jak wyglądaliby Robert Downey Jr. i Tom Holland jako Rick i Morty? Ilustracje stworzone przez AI

Zobaczcie pomysły na aktorską wersję “Ricka i Morty’ego”.

Łukasz Budnik

6 września 2023

REKLAMA

Zbliża się premiera siódmego sezonu serialu animowanego Rick i Morty. Produkcja zadebiutowała w 2013 roku – między kolejnymi sezonami fani musieli uzbroić się w sporo cierpliwości, bo przerwy trwały nawet do 25 miesięcy. W międzyczasie sporo mówiło się o tym, kto mógłby wcielić się w tytułowych bohaterów w ewentualnej filmowej adaptacji.

Choć na ten moment nie ma żadnych informacji na temat ewentualnej pełnometrażowej ekranizacji, w sieci pojawiły się grafiki stworzone za pomocą AI i przedstawiające aktorskie wersje bohaterów Ricka i Morty’ego. Tytułowe postaci mają tu twarze Roberta Downeya Juniora oraz Toma Hollanda. “Obsadzono” także Emmę Stone jako Summer Smith, Christinę Applegate jako Beth Smith oraz Eda Helmsa jako Jerry’ego. W galerii pojawił się również Idris Elba jako Bird Person.

Live Action Rick & Morty, cast by ChatGPT.
by u/5kw1dd in midjourney

Rick i Morty powróci 15 października. Tym razem głosu głównym bohaterom nie użyczy Justin Roiland, z którym Adult Swim zerwało współpracę po tym, jak został oskarżony o przemoc domową. Jeszcze nie wiadomo, kto zastąpi go w roli Ricka i Morty’go. 

Przypomnijmy, że 2 lata temu Adult Swim przygotowało spoty, w których Christopher Lloyd wcielił się w rolę Ricka, a Jaeden Martell w Morty’ego.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA