search
REKLAMA
News

Rian Johnson potwierdził, że grany przez Daniela Craiga Benoit Blanc z serii NA NOŻE jest gejem

Kontynuacja “Na noże” trafi na Netflixa w grudniu.

Łukasz Budnik

17 października 2022

na noże 2
REKLAMA

Na noże Riana Johnsona okazało się wielkim sukcesem. Zrealizowany za 40 milionów dolarów obraz zebrał fantastyczne recenzje i zarobił na całym świecie 311 milionów. Już wkrótce na świecie zadebiutuje kontynuacja filmu, Glass Onion: Film z serii „Na noże”, a ostatnio została pokazana na londyńskim festiwalu filmowym. 

Podczas konferencji prasowej na temat filmu Johnson został zapytany o jedną ze scen, która skłoniła dziennikarzy do zastanawiania się, czy grany przez Daniela Craiga detektyw Benoit Blanc jest gejem. Johnson odpowiedział:

Oczywiście, że tak. I nie wyobrażam sobie, żeby inna osoba dała mi tyle radości jako partner Blanca.

Obecny na konferencji Craig dodał:

Bez zdradzania niczego, ale kto nie chciałby mieszkać z tą osobą?

Opis drugiej części brzmi następująco:

“Układanka czeka, pomożesz? W drugim filmie z serii zapoczątkowanej przez kryminał „Na noże” Riana Johnsona detektyw Benoit Blanc udaje się do Grecji, aby rozwikłać nową zagadkę i wytypować sprawcę z barwnego grona podejrzanych.”

Główną rolę powtórzy wspominany Daniel Craig, a obok niego na ekranie pojawią się m.in. Edward Norton, Janelle Monáe, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr., Jessica Henwick, Madelyn Cline, Kate Hudson oraz Dave Bautista. Produkcja zadebiutuje na Netfliksie, który zdobył prawa do dwóch kontynuacji, co kosztowało go 469 milionów dolarów.

Glass Onion: Film z serii „Na noże” trafi na Netfliksa 23 grudnia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA