search
REKLAMA
News

Reżyser STRAŻNIKÓW GALAKTYKI dał do zrozumienia, że ma dość żartów o niewidzialności Draxa z MCU

James Gunn wyraził irytację z powodu jednego z popularnych żartów o bohaterze MCU.

Łukasz Budnik

19 września 2022

REKLAMA

Pomimo dramatycznych wydarzeń w filmie Avengers: Wojna bez granicnie brakuje w nim gagów. Jednym z nich jest żart, za który odpowiedzialny jest James Gunn. Twórca Strażników Galaktyki brał udział w tworzeniu scen z tą grupą i to on wymyślił dowcip, w którym Drax (Dave Bautista) opowiada o tym, że jest tak nieruchomy, że aż niewidzialny. 

To nie jedyny żart w niewidzialnością związany z Gunnem i jego aktorami. W jego The Suicide Squad oraz serialu Peacemaker zagrał John Cena, z którym powiązany jest popularny internetowy mem o tym, że gwiazda jest niewidzialna (ma to związek z powiedzonkiem samego Ceny, że go nie widać). Oba dowcipy bardzo często są powtarzane w sieci, także w postach pisanych pod wpisami Jamesa Gunna. Reżyser wyraził swoją irytację z tego faktu. Na Twitterze odpowiedział na kolejny z podobnych dowcipów, pisząc:

Będąc w codziennym ogniu powtarzanych żartów o niewidzialności Johna Ceny i dodatkowo tego na temat Dave’a, prawie żałuję, że w ogóle go wymyśliłem.

Zarówno Cenę, jak i Bautistę zobaczymy w kolejnych produkcjach spod ręki Gunna. W grudniu zadebiutuje Guardians of the Galaxy Holiday Special, a w maju 2023 roku trzecia część przygód Strażników Galaktyki. Po tym, jak reżyser zakończy nad nią prace, zabierze się za realizację drugiego sezonu Peacemakera.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA