search
REKLAMA
News

REBEL WILSON opowiada, jak została porwana

Maria Grzybowska

15 stycznia 2021

REKLAMA

Rebel Wilson to nie tylko aktorka, ale też scenarzystka i producentka. Jednak znamy ją przede wszystkim z licznych wystepów komediowych.  Tymczasem w minionym tygodniu Wilson zaskoczyła wyznaniem dotyczącym doświadczenia, podczas którego bała się najbardziej w życiu.

Jej kariera nabrała  rozpędu w przeciągu ostatnich 8 lat. Przez ten czas zagrała m.in. w trylogii Pitch Perfect, Jak to robią single, Jojo Rabbit, Jak romantycznie! i Oszustkach. Z czego ostatnie dwa też wyprodukowała. Obeność Wilson przeważnie podnosi wartość rozrywkową filmu – aktorka słynie ze swojego talentu do komedii. Ostatnio jednak zrobiło się o niej szczególnie głośno ze względu na imponująca metamorfozę (schudła ok. 20kg), a następnie wzięła udział w programie Straight Talking, który prowadzi były żołnierz Anthony “Ant” Middleton. Program polegam na tym, że Middleton zaprasza gwiazdy w podróż życia (np. Wilson do Meksyku), podczas której przeprowadza z nimi wywiad. W rozmowie z Rebel Wilson zapytał, kiedy w życiu bała się najbardziej. Na co aktorka opowiedziała o incydencie w Mozambiku. Podróżowała wtedy z grupą innych kobiet i kiedy przejeżdżały przez tereny wiejskie zostały zatrzymane przez uzbrojonych mężczyzn.

Byłyśmy na ciężarówce do przewozu bydła i ci mężczyźni podjechali inną ciężarówką z mnóstwem broni. (Zatrzymali się obok) z wielkimi karabinami i powiedzieli: no, musicie wysiąść. Zostałyśmy zabrane do jakiegoś domu i przetrzymane przez noc. Wydaje mi się, że dobrze sobie poradziłam w kryzysowej sytuacji, jak liderka. Posadzili nas i powiedziałam, żebyśmy wszystkie złapały się pod ręce bo byłam przerażona, że będą chcieli zabrać którąś z dziewczyn w nocy. Nazajutrz nas uwolnili. Przyszli i powiedzieli, że nasza cieżarówka jest już gotowa i możemy jechać. Więc po prostu wsiadłyśmy do wozu, wydostałysmy się stamtąd i parę godzin później przekroczyłyśmy granicę Afryki Południowej.

Rebel Wilson i Ant Middleton w programie Straight Talking emitowanym na antenie Sky TV. Zdjęcie pochodzi z portalu sky.com.

Wilson po dziś dzień nie wie, co było powodem porwania. Jednak podejrzewa, że mogło chodzić o przemyt jakichś nielegalnych towarów pod podwoziem ich ciężarówki.

Aktorka jest też z wykształcenia prawnikiem. Poniżej fragment talk-show Grahama Nortona, w którym opowiedziała, jak wybroniła niższą kategorię wiekową Oszustek w sądzie.

Avatar

Maria Grzybowska

REKLAMA