search
REKLAMA
News

Producent “Oppenheimera” sugerował Robbie, by przesunęła premierę “Barbie”. “Nie ma mowy”

Robbie i Murphy wzięli udział w cyklu “Actors on Actors”.

Łukasz Budnik

6 grudnia 2023

REKLAMA

Margot Robbie i Cillian Murphy – gwiazdy Barbie oraz Oppenheimera, dwóch tegorocznych hitów – spotkali się w organizowanym przez “Variety” programie Actors on Actors, w którym aktorzy z najważniejszych filmów sezonu rozmawiają o swoich doświadczeniach.

Podczas rozmowy Robbie – która jest także producentką Barbie – zdradziła, że kontaktował się z nią jeden z producentów Oppenheimera. Oba filmy trafiły w tym roku do kin w tym samym dniu.

Jeden z twoich producentów, Chuck Roven, zadzwonił do mnie, bo pracowaliśmy razem przy kilku okazjach. Powiedział, że według niego powinniśmy przesunąć datę premiery. Powiedziałam, że nie ma mowy i że jeśli boi się z nami zmierzyć, niech sam przesunie datę. Powiedział, że on też tego nie zrobi, ale uważa, że dla nas byłby to lepszy ruch. Odmówiłam.

Według Robbie, oba filmy zawsze były świetną parą, dlatego nie chciała opóźniać debiutu Barbie.

To perfekcyjny podwójny seans i świat się z tym zgodził. Ludzie chodzili do kina i dyskutowali, co obejrzeć najpierw. Widzicie? Ludzie lubią wszystko. Do tego ekscytują się filmowcami. Chcieli zobaczyć nowy film Chrisa Nolana i nowy film Grety Gerwig. Wypuszczenie ich w tym samym czasie było czymś ekscytującym.

Barbie zarobiła 1,4 mld dolarów, zaś Oppenheimer 950 mln. Według Robbie, stało się tak dlatego, że oba filmy były dobre, a ponadto w tym roku w kinach była duża różnorodność filmów.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA