search
REKLAMA
News

Prace nad drugim sezonem WIEDŹMINA wstrzymane

Łukasz Budnik

16 marca 2020

REKLAMA

W ostatnim czasie niemal codziennie docierają do nas informacje o wstrzymaniu pracy nad filmami i serialami, co ma oczywiście związek z pandemią koronawirusa. Do grona tych produkcji dołączył dziś Wiedźmin. Zdjęcia do drugiego serialu realizowane są w Wielkiej Brytanii. 

Kilka dni temu Netflix zarządził przerwanie prac nad serialami tworzonymi na terenie USA i Kanady – Wiedźmin jest pierwszym dużym tytułem realizowanym w Wielkiej Brytanii, który podzielił ich los. Serial z Henrym Cavillem jest realizowany około 65 kilometrów na zachód od Londynu. Ekipa została poinformowana o nowej sytuacji za pośrednictwem e-maili. Według źródła “Deadline”, decyzja natychmiast weszła w życie, a ekipa jest wdzięczna wszystkim, którzy przyczynili się do tego by do tej pory utrzymać bezpieczeństwo na planie.

Do tej pory nie poznaliśmy dokładnej daty premiery drugiego sezonu – wiadomo tylko, że zaplanowana jest ona na 2021 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA