Poznaliśmy oficjalny tytuł i nową datę premiery VENOMA 2

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Trwa realizacja drugiego Venoma. W reżyserowanym przez Andy’ego Serkisa sequelu tytułowy bohater zmierzy się z Cletusem Kasadym, brutalnym seryjnym mordercą, doskonale znanym przez fanów komiksu jako Carnage. W Kasady’ego wciela się Woody Harrelson, który pojawił się już w scenie po napisach z części pierwszej, gdy grany przez Toma Hardy’ego Eddie Brock odwiedził go w więzieniu. 

Do tej pory podejrzewano, że drugi Venom pojawi się w kinach w październiku tego roku, choć samo studio nie potwierdziło tego wprost – data trzymana była dla „niezatytułowanego sequela Marvela”. Dziś wiemy już oficjalnie, że kontynuacja trafi do kin 25 czerwca 2021 roku. Jest to dzień, w którym pierwotnie premierę miał mieć The Batman – film z Robertem Pattinsonem został jednak przesunięty na listopad 2021. Poznaliśmy też oficjalny tytuł filmu z Hardym. Brzmi on Venom: Let There Be Carnage. 

Pierwszy Venom nie spotkał się z dobrymi opiniami ze strony krytyków, ale wzbudził sympatię widzów i stał się sukcesem finansowym, zarabiając 856 milionów dolarów na całym świecie. 

Zdjęcie główne: Heroic Hollywood

Ostatnio dodane