search
REKLAMA
News

Poznaliśmy datę premiery serialu OBI-WAN KENOBI. Jest pierwszy plakat!

Jako Obi-Wan Kenobi powróci Ewan McGregor.

Łukasz Budnik

10 lutego 2022

kenobi 2
REKLAMA

Jedną z nadchodzących produkcji serialowych ze świata Star Wars, i z pewnością jedną z najbardziej wyczekiwanych, jest ta poświęcona postaci Obi-Wana Kenobiego. Wiemy, że akcja serialu zostanie osadzona 10 lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów, a więc 9 lat przed Nową nadzieją, w czasie, gdy Kenobi przebywał na Tatooine. 

Oprócz Ewana McGregora, w produkcji zobaczymy także Haydena Christensena, który znów zagra Dartha Vadera. W serialu pojawią się jeszcze między innymi Joel Edgerton i Bonnie Piese, którzy powtórzą swoje role Owena i Beru Lars, grane przez nich w dwóch prequelach. Do sieci trafił pierwszy plakat i oficjalna data premiery serialu – zadebiutuje on 25 maja. Plakat zobaczycie poniżej:

kenobi plakat

Przy serialu o Kenobim zostanie użyta technologia znana już z The Mandalorian, polegająca na wyświetlaniu teł na ekranach za aktorami. Prace nad Obi-Wanem Kenobim ruszyły w kwietniu zeszłego roku – nad całością czuwała Deborah Chow, która pracowała już przy wspomnianym The Mandalorian.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA