search
REKLAMA
News

Powstanie KAPITAN AMERYKA 4. Scenariusz przygotują twórcy THE FALCON AND THE WINTER SOLDIER

Łukasz Budnik

24 kwietnia 2021

REKLAMA

Wczoraj zakończył się serial The Falcon and the Winter Soldier, opowiadający o perypetiach Sama Wilsona i Bucky’ego Barnesa. Ten pierwszy w trakcie serialu dojrzewał do tego, by podjąć się kontynuowania pracy Kapitana Ameryki po tym, jak w finale Avengers: Końca gry Steve Rogers przekazał mu tarczę.  Jak poinformowało “The Hollywood Reporter“, Marvel nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w sprawie Kapitana Ameryki i szykuje czwarty film poświęcony temu bohaterowi.

Za scenariusz filmu będą odpowiadać twórcy The Falcon… (Malcolm Spellman i Dalan Musson), można więc uznać, że produkcja będzie poświęcona kolejnym przygodom Sama Wilsona. Na ten moment nie wiadomo nic na temat reżysera projektu, brak także informacji o tym, czy Chris Evans powróci choć gościnnie jako Steve Rogers. Marvel póki co nie odniósł się do nowych doniesień, więc być może dopiero komentarz Kevina Feigego powie nam coś więcej – do tej pory nie było mowy o kolejnym filmie z serii Kapitan Ameryka.

The Falcon and the Winter Soldier spodobał się większości widzów i krytyków (u nas akurat znajdziecie chłodną recenzję), a po premierze okazał się najpopularniejszym serialem Disney+, przebijając wyniki WandaVision oraz The Mandalorian. Czekamy na dalsze informacje o nadchodzącym filmie – zakończenie The Falcon… z pewnością otworzyło kilka furtek.

Cieszy was kolejny film z serii Kapitan Ameryka?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA