search
REKLAMA
News

Powstanie aktorski remake HERKULESA. Wyprodukują go reżyserzy AVENGERS: KOŃCA GRY

Łukasz Budnik

1 maja 2020

REKLAMA

Disney nie ustaje w tworzeniu remake’ów własnych animowanych przebojów. Niedawno ogłoszono, że na Disney+ trafi nowa wersja Robin Hooda, zaś według nowych informacji przekazanych przez “The Hollywood Reporter”, w przygotowaniu jest także remake Herkulesa.

Nową wersję opowieści mają wyprodukować bracia Anthony i Joe Russo, odpowiedzialni za reżyserię czterech filmów kinowego uniwersum Marvela – dwóch części trylogii o Kapitanie Ameryce oraz Avengers: Wojny bez granic Avengers: Końca gry. Scenariusz napisze Dave Callaham, który pracował między innymi także nad Niezniszczalnymi oraz Wonder Woman 1984. Wciąż czekamy na wieści, czy nowy Herkules trafi do kin, czy jedynie do streamingu.

Projekt jest jeszcze na wczesnym etapie, zatem na tę chwilę nie obsadzono żadnej roli – fani chcieliby jednak, aby Danny DeVito ponownie wcielił się w Filokteta, któremu użyczył głosu w oryginalne (w Polsce dubbingował go Witold Pyrkosz). Z kolei wokalistka Ariana Grande nagrała niedawno cover śpiewanej przez Megarę piosenki “I Won’t Say I’m In Love”, co skłoniło widzów do myślenia, że mogłaby wcielić się w tę postać. Na tę chwilę pozostaje czekać na dalsze wieści.

Czekacie na nową wersję Herkulesa?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA