search
REKLAMA
News

Powstanie aktorski film oparty na mandze ONE-PUNCH MAN

Łukasz Budnik

22 kwietnia 2020

REKLAMA

One-Punch Man to internetowy komiks, który zadebiutował w 2009 roku i szybko zyskał ogromną popularność. Trzy lata później powstała mangowa wersja tej historii, a w 2014 zadebiutował serial anime. Jak poinformowało “Variety”, będzie nam dane obejrzeć także aktorski film będący adaptacją mangi.

W świecie One-Punch Mana Japonia podzielona jest na sektory i nawiedzana przez potwory. Tytułowy bohater to Saitama, który dysponuje nadludzką mocą – bez problemu pokonuje wroga zaledwie jednym uderzeniem. Saitama pragnie zmierzyć się z godnym przeciwnikiem i podróżuje przez kraj, aby takiego odnaleźć.

Filmową adaptacją zajmie się studio Sony, które do projektu zatrudniło Scotta Rosenberga i Jeffa Pinknera scenarzystów Venoma oraz dwóch części Jumanji, filmów, które okazały się sukcesem finansowym studia. Na stanowisku producenta zasiądzie Avi Arad. Nie wiadomo jeszcze, kto zajmie się reżyserią filmu, ale według doniesień przedstawiciele studia mają go teraz wysoko na liście priorytetów.

Ciekawi was aktorska wersja tej historii? Kogo widzielibyście w obsadzie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA