search
REKLAMA
News

Posłuchajcie piosenki RIHANNY do filmu “Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”

Premiera filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zaplanowana jest na 11 listopada tego roku.

Łukasz Budnik

28 października 2022

rihanna pantera
REKLAMA

Już w tym roku na ekrany trafi kontynuacja Czarnej Pantery, która zatytułowana została Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu.  Tytułowym bohaterem był w dotychczasowych filmach MCU T’Challa grany przez Chadwicka Bosemana, który niestety zmarł w sierpniu 2020 roku po kilkuletniej walce z rakiem. 

W filmie swoje role z pierwszej części powtórzyli m.in. Angela Bassett, Winston Duke, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman oraz Letitia Wright. Do obsady dołączył zaś Tenoch Huerta, który wcielił się w Namora. Do sieci trafiła piosenka Rihanny nagrana specjalnie na potrzeby filmu. Artystka stworzyła ją wraz z Tems, Ludwigiem Göranssonem oraz Ryanem Cooglerem.

Po oficjalnej premierze do sieci trafiły wczoraj pierwsze opinie na temat filmu – sugerują one, że Wakanda w moim sercu to emocjonujące i emocjonalne widowisko, które w poruszający sposób upamiętnia Bosemana i T’Challę. Pojawiają się określenia, że film jest “oczyszczającym doświadczeniem”.

Premiera filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zaplanowana jest na 11 listopada tego roku. W filmie bohaterowie mają bronić Wakandy przed innymi siłami, które pojawiają się po śmierci T’Challi. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA