search
REKLAMA
News

Pokazano nowy symbol BATMANA Roberta Pattinsona. Oto jak się prezentuje

Łukasz Budnik

19 sierpnia 2020

REKLAMA

Już w najbliższy weekend odbędzie się DC Fandome, wirtualne wydarzenie podczas którego z pewnością zobaczymy wiele materiałów promocyjnych dotyczących nadchodzących ekranizacji komiksów DC (m.in. nowy zwiastun reżyserskiej wersji Ligi sprawiedliwości). Fani liczą na to, że pojawi się też pierwszy trailer The Batman Matta Reevesa (i wszystko wskazuje na to, że ich marzenie się spełni). Tymczasem mamy okazję przyjrzeć się, jak będzie zapewne wyglądać logo promujące film.

Choć studio oficjalnie go nie zaprezentowało, symbol został niedawno zarejestrowany przez DC jako znak towarowy, możemy się zatem spodziewać, że będzie pojawiać się na plakatach czy gadżetach, które trafią do sklepów niedługo przed premierą filmu. Logo jest bardzo podobne do metalowego symbolu, który widzieliśmy już na nagraniu z kostiumem noszonym w filmie przez Roberta Pattinsona.

Jak podoba nam się nowy symbol? Przypomnijmy, że premiera The Batman zaplanowana jest aktualnie na październik 2021 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA