search
REKLAMA
News

Pierwszy zwiastun nadchodzących SERIALI MARVELA – “Falcon and the Winter Soldier”, “WandaVision” i “Lokiego”

Łukasz Budnik

3 lutego 2020

REKLAMA

Podczas rozgrywek Super Bowl pokazano pierwszy spot reklamujący nadchodzące seriale Marvela, które zobaczymy na platformie Disney+. Wśród zapowiadanych produkcji są Falcon and the Winter SoldierWandaVision oraz Loki.

Dwa pierwsze zobaczymy na platformie jeszcze w tym roku. Falcon and the Winter Soldier opowie o perypetiach Sama Wilsona i Bucky’ego Barnesa, a akcja serialu toczyć będzie się już po zakończeniu Avengers: Końca gry. WandaVision zapowiadany jest jako produkcja inspirowana sitcomami z lat 50. Kevin Feige zapowiedział, że znajomość WandaVision jest konieczna do tego, by zrozumieć kolejną fazę MCU – już ze wcześniejszych doniesień wiemy, że serial ma łączyć się z drugą częścią przygód Doktora Strange’a, w której – podobnie jak w serialu – wystąpi Elizabeth Olsen. W Lokim prawdopodobnie zobaczymy tę wersję słynnej postaci, która w Końcu gry uciekła z Tesseractem podczas podróży bohaterów w czasie.

Na który z powyższych seriali czekacie najbardziej?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA