search
REKLAMA
News

Pierwsze opinie o WONDER WOMAN 1984. “Ekscytujący i wyciskający łzy”

Łukasz Budnik

6 grudnia 2020

REKLAMA

Wonder Woman 1984, sequel przeboju z 2017 roku z Gal Gadot w roli głównej, 25 grudnia trafi w USA na platformę HBO Max. Widowisko pojawi się w też w tych kinach, które będą wówczas otwarte. Sequel będzie osadzony w czasach zimnej wojny. Diana Prince wejdzie w konflikt z ZSRR, a na jej drodze stanie nowa antagonistka – Cheetah (w tej roli Kristen Wiig). Poza paniami w filmie zobaczymy Pedro Pascala, który zagra Maxwella Lorda – mężczyznę, który może spełniać życzenia, zawsze wiążące się jednak z ceną ze strony jego ofiar – to właśnie on przyczyni się do stworzenia Cheetah. 

W sieci pojawiły się pierwsze opinie o widowisku Jenkins – są bardzo pozytywne i wskazują na to, że sequel przewyższa część pierwszą. Poniżej kilka z nich:

(…) sukces pełen serca, napakowany akcją i złoczyńcami z celem. Radosny, ekscytujący i wyciskający łzy (…)”

Wczoraj oglądałem “Wonder Woman 1984” i było to wszystko to, czego potrzebowałem, a nawet więcej. Ten film jest ambitny, niesamowicie ekscytujący i pełen potrzebnej nadziei. Jest też bardzo długi, co czasem szkodzi, ale jako całość przypomniał mi jakie uczucie może wywołać wielki blockbuster.

Patty Jenkins dosłownie stworzyła film z lat 80 (…). Jest dużo większy niż pierwsza “Wonder Woman”, ale też jednocześnie bardziej zwarty (…)

“(…) Historia jest wspaniała i ma świetne przesłanie. Jest dużo niespodzianek, a Cheetah i Max Lord robią robotę (Wiig i Pascal są oboje wyśmienici. (…)

Warto odnotować, że pierwsze opinie z Twittera często są wyrazem wielkiej ekscytacji – pozostaje poczekać na oficjalne recenzje i sprawdzić, czy WW1984 wzbudzi pozytywny odbiór także wśród innych dziennikarzy i krytyków.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA