search
REKLAMA
News

Pentagon oficjalnie opublikował trzy nagrania z UFO

Łukasz Budnik

29 kwietnia 2020

REKLAMA

UFO to bardzo popularny temat w kinie science fiction, pobudzający wyobraźnię i skłaniający do myślenia na temat tego, jak w rzeczywistości wyglądałaby wizyta nieznanych nam form życia. W sieci można znaleźć również mnóstwo amatorskich nagrań rzekomo przedstawiających nieznane obiekty. Kilka lat temu członkowie stowarzyszenia To The Stars Academy of Arts & Sciences opublikowali trzy nagrania zarejestrowane przez pilotów Marynarki Wojennej, na których widać niezidentyfikowany obiekt latający. Wczoraj Pentagon opublikował je oficjalnie.

Sue Gogh, rzeczniczka Departamentu Obrony, poinformowała, że autoryzowana publikacja filmików nie ujawnia żadnych poufnych wiadomości lub systemu i nie ma wpływu na badanie tych niezidentyfikowanych zjawisk. Pentagon chciał rozwiać wątpliwości, czy nagrania są autentyczne. Filmiki zostały nakręcone w 2004 i 2015 roku. Jeden z pilotów który zarejestrował latające obiekty stwierdził, że pojazdy ruszały się w sposób, którego nie umie wytłumaczyć i że po nagłym przyspieszeniu zniknęły w mniej niż dwie sekundy.

Nagrania zobaczycie poniżej:

W styczniu do sieci trafił też zwiastun nadchodzącego dokumentu podejmującego temat UFO:

Co sądzicie o powyższych nagraniach?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA