search
REKLAMA
News

Pełny zwiastun NAWIEDZONEGO DOMU W BLY, kolejnego serialu Netflixa

Łukasz Budnik

23 września 2020

REKLAMA

9 października do biblioteki Netflixa trafi serial Nawiedzony dom w Bly, kolejna część antologii rozpoczętej Nawiedzonym domem na wzgórzu, świetnie przyjętym przez widzów i krytyków. Tym razem fabuła została luźno oparta na powieści “W kleszczach lęku” autorstwa Henry’ego Jamesa.

W zapowiedzi czytamy:

Śmierć nie zawsze oznacza koniec. Opiekunka do dzieci pogrąża się w otchłani mrożących krew w żyłach tajemnic w gotyckim romansie twórców „Nawiedzonego domu na wzgórzu”.

W serialu występują Victoria Pedretti, Henry Thomas, Oliver Jackson-Cohen, Kate Siegel, T’Nia Miller, Rahul Kohli, Benjamin Evan Ainsworth, Amelie Smith i Amelia Eve. Wśród reżyserów poszczególnych odcinków (będzie ich 9) ponownie znajdziemy Mike’a Flanagana, stojącego za Nawiedzonym domem na wzgórzu.

Czekacie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA