search
REKLAMA
News

Paul Mescal i Andrew Scott jako kochankowie w zwiastunie filmu “All of Us Strangers”

Film w grudniu zadebiutuje w USA.

Łukasz Budnik

21 września 2023

REKLAMA

Gratka dla fanów Paula Mescala i Andrew Scotta – do sieci trafił zwiastun filmu All of Us Strangers Andrew Haigha (45 lat), w którym zagrali oni główne role. Sprawdźcie, jak zapowiada się film.

Produkcja opowie o Adamie, który nawiązuje relację ze swoim sąsiadem Harrym, co sprawia, że jego życie diametralnie się zmienia. Co więcej, bohater odkrywa, że w domu z jego dzieciństwa mieszkają osoby, które bardzo przypominają jego zmarłych już rodziców. Scenariusz został oparty na powieści Obcy japońskiego pisarza Taichiego Yamady, której akcja rozgrywała się w latach 80. w Tokio – w filmie zobaczymy współczesny Londyn. Haigh napisał także scenariusz filmu. Oprócz Scotta i Mescala, w filmie zagrali Claire Foy oraz Jamie Bell.

W USA film zadebiutuje 22 grudnia, ale już teraz można zapoznać się z opiniami na jego temat. W serwisie Rotten Tomatoes 94% z 17 zebranych recenzji to opinie pozytywne. Padają stwierdzenia, że All of Us Strangers to film, który łamie serca, ze świetnymi rolami dwójki głównych aktorów.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA