search
REKLAMA
News

Paramount szykuje nowy film z serii NAGA BROŃ. Liam Neeson negocjuje rolę główną

“Naga broń” zadebiutowała w 1988 roku.

Łukasz Budnik

14 października 2022

naga bron neeson
REKLAMA

Wygląda na to, że kolejna słynna seria wraca na ekrany – “Deadline” poinformowało, że studio Paramount przymierza się do realizacji kolejnej odsłony serii Naga broń. Rolę główną negocjuje Liam Neeson.

Za reżyserię ma odpowiadać Akiva Schaffer, a za scenariusz Dan Gregor i Doug Mand, którzy pracowali razem przy nagrodzonym Emmy filmie Chip i Dale: Brygada RRStudio nie dało jeszcze oficjalnie zielonego światła na realizację filmu, ale według źródeł ma to zrobić, gdy Neeson podpisze kontrakt. Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane, ale według doniesień Neeson może zagrać syna Franka Drebina, głównego bohatera oryginalnej serii, w którego wcielał się niegdyś Leslie Nielsen.

nakedgun

Oryginalna Naga broń zadebiutowała w 1988 roku i oparta była na serialu Police Squad!, który zadebiutował w 1982 roku i został anulowany po zaledwie sześciu odcinkach. Oprócz Nielsena, w filmie zagrali m.in. Priscilla Presley i Ricardo Montalban. Produkcja pomogła karierze Nielsena i doczekała się dwóch kontynuacji z lat 1991 i 1994. Plany na reboot z udziałem Neesona pojawiły się już w 2015 roku – sugestię taką dał wówczas Seth MacFarlane, który produkuje nowy film.

Czekamy na dalsze informacje.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA