search
REKLAMA
News

Oryginalna obsada AVENGERS wciąż utrzymuje przyjacielski kontakt. “Coś wyjątkowego”

Pierwsza część “Avengers” zadebiutowała w 2012 roku.

Łukasz Budnik

4 grudnia 2021

avengers 1
REKLAMA

W przyszłym roku minie 10 lat od premiery Avengers Jossa Whedona, w którym oryginalna szóstka herosów MCU po raz pierwszy działała wspólnie w celu powstrzymania zagrożenia – konkretnie Lokiego i jego armii. Choć od tamtego czasu część tych postaci umarła na ekranie, a inne otrzymały własne historie, kontakt między aktorami się nie zatarł – opowiedział o tym Jeremy Renner promując serial Hawkeye.

W podcaście Phase Zero, Renner potwierdził plotki, że on, Scarlett Johansson, Chris Evans, Robert Downey Jr., Mark Ruffalo i Chris Hemsworth stale kontaktują się za pośrednictwem grupowego czatu. Aktor stwierdził, że śmierć bohaterów (konkretnie Czarnej Wdowy i Iron Mana) w filmach nie wpłynęła na ich komunikację, a przyjaźń zbudowana na planie ma się dobrze. Dodał, że w rozmowach na czacie starają się unikać tematów zawodowych.

Tak, jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi i nie mówimy za dużo o naszej pracy – to właśnie jest świetne w naszej grupie. Rozmawiamy o naszych dzieciach, rozwodach i małżeństwach, budowach domów.. Mówimy tylko o życiowych sprawach. Nasza przyjaźń to coś naprawdę wyjątkowego.

Rennera jeszcze przez 3 tygodnie będzie można oglądać we wspomnianym serialu Hawkeye, z kolei Mark Ruffalo powtórzy rolę Hulka w nadchodzącym She-Hulk. Na wielkim ekranie jako Thor ponownie wystąpi Chris Hemswroth, a to za sprawą Thor: Love and Thunder Taiki Waititiego. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA