search
REKLAMA
News

Oficjalne konto AVENGERS na Twitterze zmieniło nazwę po ostatnim odcinku “Mecenas She-Hulk”

Piąty odcinek “Mecenas She-Hulk” zadebiutował wczoraj.

Łukasz Budnik

16 września 2022

she hulk avengers
REKLAMA

Wczoraj zadebiutował kolejny, piąty już odcinek Mecenas She-Hulk. Po jego emisji oficjalne konto Avengers na Twitterze zmieniło nazwę, co spowodowane jest jednym z wątków w odcinku.

Gdy Jennifer Walters mierzy się w sądzie z Titanią, jej przyjaciółka Nikki stara się dotrzeć do ekscentrycznego projektanta tworzącego stroje dla superbohaterów. Przy okazji na swojej drodze spotyka twórcę podróbek oficjalnych gadżetów związanych z Avengers, np. kubków czy koszulek, gdzie zamiast nazwy “Avengers” widnieje “Avongers”, a same postaci wyglądają inaczej niż w rzeczywistości. To właśnie stało się podstawą zmiany nazwy konta na Twitterze – teraz i ono nazywa się “Avongers”, a zdjęcie profilowe zostało zmienione na grafikę z podróbki. Modyfikacji uległ także podpis – zamiast “mightiest heroes” widnieje “toughest”.  Tutaj bezpośredni link do konta.

avongers

Kolejny odcinek Mecenas She-Hulk zadebiutuje w czwartek – niewykluczone, że to właśnie w nim zobaczymy Daredevila/Matta Murdocka, w którego znów wcieli się Charlie Cox. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA