search
REKLAMA
News

Nowe ujęcia w kolejnym spocie DOKTORA STRANGE’A W MULTIWERSUM OBŁĘDU. Poznaliśmy kategorię wiekową

“Doktor Strange w multiwersum obłędu” trafi do kin w maju.

Łukasz Budnik

13 kwietnia 2022

multiverse of madness
REKLAMA

Nadchodzi premiera kolejnego filmu należącego do MCU, zatytułowanego Doktor Strange w multiwersum obłędu. Kampania promocyjna trwa w najlepsze, a do sieci trafił kolejny spot. Poznaliśmy też kategorię wiekową.

Przypomnijmy, że w reżyserowanej przez Sama Raimiego kontynuacji filmu z 2016 roku (a także Spider-Mana: Bez drogi do domu) Strange zmierzy się konsekwencjami ingerencji w multiwersum. Na swojej drodze spotka między innymi dawnego przyjaciela, barona Mordo, oraz Scarlet Witch graną przez Elizabeth Olsen. Za scenariusz produkcji są odpowiedzialni Michael Waldron i Jade Halley Bartlett, którzy pracowali także przy Lokim. Nowe przygody Strange’a według zapowiedzi będą powiązane z tym właśnie serialem, jak również z WandaVision oraz wspominanym Spider-Manem: Bez drogi do domu. W filmie możemy spodziewać się interesujących gościnnych występów, choć – poza udziałem Patricka Stewarta – utrzymywane są one w tajemnicy.

Poniżej nowa zapowiedź. Film otrzymał kategorię PG-13, a jako uzasadnienie podano sekwencje przemocy i akcji, przerażające obrazy oraz język.

Nowy Doktor Strange zadebiutuje 6 maja 2022. Widowisko potrwa 126 minut.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA