search
REKLAMA
News

Nowe okładki promujące TENET, science fiction od CHRISTOPHERA NOLANA

Łukasz Budnik

25 maja 2020

REKLAMA

Premiera Tenet jest na ten moment planowana na 17 lipca – widowisko science fiction od Christophera Nolana jest jednym z niewielu filmów, które do tej pory nie zostały przesunięte, choć w zwiastunie, który zadebiutował kilka dni temu, data premiery nie została uwzględniona. Przedstawiciele kin liczą na to, że po ich otwarciu to właśnie produkcja Nolana przyciągnie widzów. Tymczasem rozpędza się kampania promocyjna – do sieci trafiły okładki magazynu Total Film, które promują nadchodzącą produkcję. 

Obrazki prezentują się tak:

Warner Bros. przy okazji trailera udostępniło także oficjalny opis filmu:

John David Washington jest nowym Protagonistą w oryginalnym spektaklu science fiction “Tenet” Christophera Nolana. Wyposażony tylko w jedno słowo – Tenet – i walczący o przetrwanie całego świata, Protagonista podróżuje przez świat międzynarodowego szpiegostwa w misji, która rozwinie się w coś wykraczającego poza nas czas. Nie poprzez podróże. Inwersję. Międzynarodowa obsada “Tenet” to także takie nazwiska jak Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson, Clémence Poésy,  Michael Caine i Kenneth Branagh.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA