search
REKLAMA
News

Nowe okładki promujące TENET, science fiction od CHRISTOPHERA NOLANA

Łukasz Budnik

25 maja 2020

Merry Go Round AKA Tenet
REKLAMA

Premiera Tenet jest na ten moment planowana na 17 lipca – widowisko science fiction od Christophera Nolana jest jednym z niewielu filmów, które do tej pory nie zostały przesunięte, choć w zwiastunie, który zadebiutował kilka dni temu, data premiery nie została uwzględniona. Przedstawiciele kin liczą na to, że po ich otwarciu to właśnie produkcja Nolana przyciągnie widzów. Tymczasem rozpędza się kampania promocyjna – do sieci trafiły okładki magazynu Total Film, które promują nadchodzącą produkcję. 

Obrazki prezentują się tak:

Warner Bros. przy okazji trailera udostępniło także oficjalny opis filmu:

John David Washington jest nowym Protagonistą w oryginalnym spektaklu science fiction “Tenet” Christophera Nolana. Wyposażony tylko w jedno słowo – Tenet – i walczący o przetrwanie całego świata, Protagonista podróżuje przez świat międzynarodowego szpiegostwa w misji, która rozwinie się w coś wykraczającego poza nas czas. Nie poprzez podróże. Inwersję. Międzynarodowa obsada “Tenet” to także takie nazwiska jak Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson, Clémence Poésy,  Michael Caine i Kenneth Branagh.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA