search
REKLAMA
News

Nowa zapowiedź specjalnego programu z obsadą serii HARRY POTTER

Wśród gości pojawią się Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson.

Łukasz Budnik

6 grudnia 2021

ct perspec potter 0206 20140206 001
REKLAMA

Mija 20 lat od premiery Harry’ego Potter i Kamienia filozoficznego, filmu otwierającego serię o tytułowym czarodzieju. Z tej okazji HBO Max przygotowuje specjalny program, w którym spotkają się twórcy i obsada adaptacji powieści J.K. Rowling.

Produkcja, zatytułowana “Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts”, trafi na platformę 1 stycznia 2022 roku i będzie “magicznym making-ofem stworzonym za pomocą wywiadów i rozmów z obsadą”. W programie zobaczymy m.in. Daniela Radcliffe’a, Emmę Watson i Ruperta Grinta, którzy wcielali się w Harry’ego, Hermionę i Rona, oraz Chrisa Columbusa, reżysera dwóch pierwszych części. Poniżej nowa zapowiedź programu:

Tom Ascheim stojący na czele Warner Bros. Global Kids, Young Adults and Classics stwierdził, że retrospektywa będzie hołdem dla wszystkich, których życia zostały naznaczone tym kulturowym fenomenem, od obsady i ekipy aż do fanów, którzy wciąż utrzymują ten świat żywym.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA