search
REKLAMA
News

Nowa wersja KEVINA SAMEGO W DOMU trafi na platformę Disney+

Łukasz Budnik

7 sierpnia 2019

REKLAMA

Disneyowi bez wątpienia spodobało się odświeżanie klasyków. Okazuje się, że na swojej platformie Disney+ planuje zaprezentować widzom nowe wersje kilku tytułów studia 20th Century Fox, w tym Kevina samego w domu. Potwierdził to szef Disneya, Bob Iger.

Inne tytuły, które doczekają się odświeżenia to Noc w muzeum, Dziennik cwaniaczka Fałszywa dwunastka. Nie wiadomo jeszcze, czy rebooty będą mieć formę filmów, czy seriali. Powyższe tytuły przyniosły studiu niemałe zarobki – trylogia Nocy w muzeum zarobiła niemal 500 milionów dolarów, a seria o Kevinie – 490, nie uwzględniając inflacji.

Iger zapowiedział też, że 20th Century Fox – aktualnie będące częścią imperium Disneya – będzie w kolejnych latach realizować około 10 filmów rocznie, przy czym nie wszystkie trafią do kin – część pojawi się od razu na Disney+. Włodarze Disneya są bowiem niepocieszeni fatalnymi wynikami finansowymi filmów 20th Century Fox (kłania się Mroczna Phoenix) – straty wynoszą około 170 milionów, co spowodowało spadek cen akcji Disneya na giełdzie.

Ciekawi was nowa wersja Kevina?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA