search
REKLAMA
News

Netflix pokazał zwiastun filmu 365 DNI: TEN DZIEŃ. Premiera już w tym miesiącu

“365 dni: Ten dzień” zadebiutuje na Netfliksie.

Łukasz Budnik

7 kwietnia 2022

365 dni ten dzień
REKLAMA

365 dni, erotyczny film oparty na powieści Blanki Lipińskiej pod tym samym tytułem, w czerwcu 2020 roku udostępniony został na Netfliksie w wielu krajach na świecie, gdzie święcił triumfy, trafiając na pierwsze miejsca list najchętniej oglądanych produkcji. Film Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa natychmiast stał się przedmiotem dyskusji wśród widzów na Twitterze, gdzie zwracano uwagę na dyskusyjny punkt wyjściowy fabuły – główna bohaterka produkcji zostaje porwana przez włoskiego mafioza, który daje jej rok na zakochanie się w nim. 

Choć 365 dni zostało zmiażdżone przez krytyków, a nawet otrzymało Złotą Malinę za najgorszy scenariusz, w maju 2021 roku dowiedzieliśmy się, że Netflix zrealizuje drugą i trzecią część serii jako swoje oryginalne produkcje. Dziś do sieci trafił zwiastun pierwszej kontynuacji.

Laura i Massimo znów są razem, gorętsi niż kiedykolwiek. Niestety, sprawy komplikują rodzinne więzi Massimo i tajemniczy mężczyzna, który pojawia się w życiu Laury, pragnąc zdobyć jej serce i zaufanie… za wszelką cenę.

W głównych rolach ponownie zobaczymy Michela Morrone i Annę-Marię Sieklucką. W obsadzie pojawią się też Magdalena Lamparska i Simone Susinna, który zagrał Nacho. Reżyserują Barbara Białowąs i Tomasz Mandes. W związku z tym, że nad sequelami sprawuje Netflix (w przypadku pierwowzoru miał jedynie prawa do dystrybucji), możemy spodziewać się, że pewne treści zostaną złagodzone. Kolejne odsłony oparte są na pozostałych powieściach Blanki Lipińskiej pod tytułami “Ten dzień” oraz “Kolejne 365 dni”. Za scenariusz odpowiadają autorka, Mojca Tirs oraz Tomasz Mandes.

Premiera 27 kwietnia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA