search
REKLAMA
News

Naćpany niedźwiedź morduje ludzi w zwiastunie filmu KOKAINOWY MIŚ

“Kokainowy miś” zadebiutuje w przyszłym roku

Łukasz Budnik

1 grudnia 2022

kokainowy miś
REKLAMA

Do sieci trafił zwiastun nowego filmu Elizabeth Banks, zatytułowanego Kokainowy miś. Fabuła została oparta na prawdziwej historii i opowiada o niedźwiedziu, który najadł się kokainy.

W filmie występują Keri Russell, Margo Martindale, Ray Liotta (w jednej ze swoich ostatnich ról), Alden Ehrenreich, O’Shea Jackson Jr., Jesse Tyler Ferguson, Kristofer Hivju, Kahyun Kim, Christian Convery, Brooklynn Prince oraz Scott Seiss. Fabuła została zainspirowana wydarzeniami z sierpnia 1985 roku, gdy przemytnik Andrew Thornton upuścił z samolotu ładunek w postaci kokainy, która następnie została zjedzona przez niedźwiedzia – zwierzę przedawkowało i zostałom odnalezione trzy miesiące później w pobliżu 40 toreb po narkotykach. Thornton także zmarł przy okazji tamtych wydarzeń – miał wadliwy spadochron. Film wychodzi z podobnego punktu wyjściowego, jednak tutaj niedźwiedź po naćpaniu się kokainą rozpoczyna tutaj polowanie na ludzi. Scenariusz napisał Jimmy Warden, który ma na koncie Opiekunkę.

Premiera zaplanowana została na 24 lutego 2023 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA