search
REKLAMA
News

Michał Żebrowski lektorem w zwiastunie WIEDŹMINA Netfliksa

Łukasz Budnik

7 września 2019

REKLAMA

W lipcu Netflix podzielił się z widzami pierwszym zwiastunem Wiedźmina. Trailer – jak można się było spodziewać – wywołał niemałe poruszenie w sieci i wzbudził gorące dyskusje. Tym razem na YouTubie pojawiła się nowa wersja tej zapowiedzi, czytana przez Michała Żebrowskiego, który w Geralta wcielił się w filmie i serialu z 2001 roku

Co ciekawe, zwiastun nie pojawił się na oficjalnym kanale Netfliksa, można więc przypuszczać, że cała inicjatywa ma charakter fanowski. Pod zapowiedzią odnaleźć można odnośnik do grupy zrzeszającej tych, którzy chcieliby polskiego dubbingu w netfliksowym serialu.

Okaże się, czy popularny serwis podchwyci ten pomysł i zatrudni Żebrowskiego do pracy nad polską ścieżką dźwiękową serialu – aktor miał w końcu szansę zagrać w nim cameo, nie zdążył jednak wysłać na czas odpowiednich materiałów.

W komentarzach pojawiają się głosy, że nawet lepszym pomysłem byłby angaż Jacka Rozenka, który użyczał głos Geraltowi w słynnej serii gier. Którego z aktorów wolelibyście wy?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA