search
REKLAMA
News

MATRIX 4. Nowe filmiki z planu kontynuacji słynnego science fiction!

Łukasz Budnik

15 lutego 2020

REKLAMA

Trwa realizacja nowego Matriksa. Dziś czytaliście u nas tekst Filipa Pęzińskiego, który podsumował dotychczasowe informacje o czwartej części serii i rozważał, czego możemy się w niej spodziewać, tymczasem do sieci trafiły nowe filmiki z planu kontynuacji.

O tym, że mają rozpocząć się prace na planie, dowiedzieliśmy się pod koniec stycznia. Agencja Dwyer Casting ogłosiła wtedy, że poszukuje statystów do produkcji nazywanej Project Ice Cream, w której udział ma wziąć Keanu Reeves. W sierpniu zeszłego roku przekazano, że to kryptonim właśnie czwartego Matrixa. Na podstawie komunikatu agencji można stwierdzić, że zdjęcia ruszyły na początku lutego. Poniżej nowe materiały z planu, a wśród nich Keanu Reeves i jego kaskaderskie wyczyny. Większość klipów pochodzi z instagramowego profilu “keanuital”.

https://www.instagram.com/p/B8mAap0jauc/

https://www.instagram.com/p/B8l2WLqDInV/

https://www.instagram.com/p/B8kfh_KD6lh/

https://www.instagram.com/p/B8lMQ_IjFjX/

https://www.instagram.com/p/B8gs2cyjndV/

https://www.instagram.com/p/B8iKr32jyez/

Premiera zaplanowana jest na 21 maja 2021 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA