search
REKLAMA
News

MARGOT ROBBIE zagra główną rolę w nowych PIRATACH Z KARAIBÓW

Łukasz Budnik

27 czerwca 2020

REKLAMA

Jak poinformował “The Hollywood Reporter”, Margot Robbie została obsadzona w głównej roli w nowym filmie z serii Piraci z Karaibów. Scenariusz produkcji napisze Christina Hodson – panie pracowały już razem przy okazji Ptaków Nocy.

Według informacji przekazanych przez “THR”, film nie będzie spin-offem poprzednich filmów, lecz zupełnie nową przygodą ze świeżą obsadą. Produkcja ma być zainspirowana jedną z atrakcji Disneylandu. Podobnie jak przy okazji poprzednich filmów z serii, produkcją zajmie się Jerry Bruckheimer.

Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiadomo, że film z Robbie nie wyklucza powstania zapowiedzianego kilka miesięcy temu restartu serii, za którym stać będą Ted Elliott oraz Craig Mazin, twórca serialu Czarnobyl, wielkiego hitu stacji HBO.

Margot Robbie i Christina Hodson

Piraci z Karaibów zarobili łącznie 4,5 miliarda dolarów, jednak ostatnia odsłona – zatytułowana w Polsce Zemsta Salazara – była drugą najsłabiej zarabiającą, wyprzedzając jedynie pierwszą część. Studio poszukuje nowych sposobów, aby zainteresować widzów tą marką.

Uważacie, że Robbie sprawdzi się w Piratach z Karaibów?

Fotka główna: Report Door

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA