search
REKLAMA
News

Madonna spytała BENEDICTA CUMBERBATCHA, czy to jego prawdziwe nazwisko. Aktor opowiada

Cumberbatch opowiedział anegdotę o spotkaniu z Madonną w programie Grahama Nortona.

Łukasz Budnik

1 marca 2022

cumberbatch
REKLAMA

Benedict Cumberbatch to jeden z aktorów nominowanych w tym roku do Oscara (za swoją rolę w filmie Psie pazury). Aktor był ostatnio gościem programu Grahama Nortona, gdzie opowiedział anegdotę związaną z Madonną i własnym imieniem i nazwiskiem.

Nazwisko Cumberbatcha od lat jest przedmiotem memów i żartów opierających się na jego groteskowym przekręcaniu (w stylu “Benedoop Cumberbam”); okazuje się, że wzbudziło też konsternację słynnej wokalistki. W programie Nortona aktor został spytany o sytuację, w której miał wziąć udział w castingu prowadzonym przez Madonnę. Cumberbatch powiedział o swojej reakcji:

Wpadła bardzo spóźniona z clipboardem w ręku i powiedziała: “Benedict Cumberbatch? Naprawdę się tak nazywasz?”. Odpowiedział: Tak, naprawdę, Madonno”. Nie dostałem roli.

O Madonnie wypowiedział się też obecny wśród gości RuPaul, który stwierdził, że wokalistka jest jedynie fanką samej siebie.

Cumberbatcha wkrótce ponownie będzie można zobaczyć w roli Stephena Strange – na 6 maja zaplanowana jest premiera Doktora Strange’a w multiwersum obłędu, kolejnej odsłony kinowego uniwersum Marvela. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA