search
REKLAMA
News

LILY JAMES i SEBASTIAN STAN jako Pamela Anderson i Tommy Lee na zdjęciach z nadchodzącego serialu

Do sieci trafiły pierwsze fotki promocyjne z serialu Pam & Tommy, w którym tytułowe role zagrają Lily James i Sebastian Stan.

Łukasz Budnik

8 maja 2021

REKLAMA

Platforma Hulu przygotowuje serial Pam & Tommy, opowiadający o związku Pameli Anderson i Tommy’ego Lee, jak również o sekstaśmie, którą nakręcili w latach 90 podczas swojej podróży poślubnej. Składająca się z ośmiu odcinków produkcja pokaże ówczesny skandal medialny i zmagania tytułowej pary z firmą, która chciała rozpowszechnić ich nagranie. 

Tytułowe role grają Lily James (KopciuszekBaby Driver) oraz Sebastian Stan, doskonale znany jako Bucky z kinowego uniwersum Marvela. W obsadzie są też między innymi Seth Rogen, Nick Offerman, Taylor Schilling, Andrew Dice Clay, Pepi Sonuga, Mozhan Marno, Gail Chwatsky i Spenser Granese. Rogen gra mężczyznę, który wszedł w posiadanie sekstaśmy i udostępnił ją. Aktor jest także producentem serialu.

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia promocyjne pokazujące tytułowych bohaterów. Zdążyły już wzbudzić poruszenie w sieci – internauci z zachwytem komentują świetną charakteryzację. Tweeta ze zdjęciami umieścił też Seth Rogen, pokazując przy okazji, jak będzie wyglądać także jego postać. Serial reżyseruje Craig Gillespie (Jestem najlepsza. Ja, Tonya, Cruella), a scenariusz napisał Robert Siegel, autor m.in. Zapaśnika. Anderson i Lee nie brali udziału w tworzeniu serialu. Data premiery nie została jeszcze wyznaczona.

 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA