search
REKLAMA
News

Courteney Cox opowiada o spotkaniu obsady serialu PRZYJACIELE. “Bardzo emocjonalne”

O realizacji programu, w którym spotkała się obsada serialu “Przyjaciele”, opowiedziała Courteney Cox.

Łukasz Budnik

8 maja 2021

REKLAMA

Wyczekiwana realizacja ponownego spotkania obsady kultowego sitcomu Przyjaciele, które miało mieć miejsce w ramach specjalnego programu na HBO Max, kilka razy opóźniła się w wyniku komplikacji przysporzonych przez pandemię. 11 kwietnia do sieci trafiła nareszcie oficjalna wiadomość o zakończeniu zdjęć.

W programie, w którym aktorzy mają porozmawiać o serialu i swoich związanych z nim wspomnieniach, pojawi się kompletna obsada: Matthew Perry (Chandler), Jennifer Aniston (Rachel), Courteney Cox (Monica), Lisa Kudrow (Phoebe), Matt LeBlanc (Joey) i David Schwimmer (Ross). Początkowo data premiery była ustalona na dzień debiutu samej platformy, jednak sytuacja na świecie wykluczyła tę możliwość. Informacje na temat nowego terminu pojawiły się w styczniu tego roku, gdy Lisa Kudrow (Phoebe) w podcaście „Literally!” potwierdziła, że realizacja zaplanowana jest na wczesną wiosnę i dodała, że już nagrała coś na tę okazję. Aktorka przypomniała jednak, że w programie aktorzy nie wcielają się w swoje postaci.

W tym momencie czekamy na datę premiery programu, tymczasem w rozmowie z Ellen DeGeneres opowiedziała o nim Courteney Cox.

To było niewiarygodne doświadczenie. Bardzo emocjonalne. Spotkanie nie miało scenariusza, ale pojawiliśmy się na scenie 24 – wszyscy razem – po raz pierwszy od… 17 lat. Mam okropną pamięć, ale tam wróciło do mnie wszystko, o czym zdążyłam zapomnieć. Było świetnie. Wspaniała zabawa. Było wiele niespodzianek i całość okazała się fantastyczna, naprawdę.

Jedną ze wspomnianych niespodzianek jest ponoć udział Justina Biebera.

Cox w trakcie rozmowy z DeGeneres sama pozwoliła sobie na kilka wspominek, opowiadając o uciążliwej realizacji fragmentów czołówki serialu, gdzie główna obsada jest w fontannie.

To nie był mój pomysł, ale ktoś pomyślał, że to będzie dobra zabawa. Byliśmy w tej fontannie przez długi czas. Zapewniam: tańczenie w fontannie przez wiele godzin wcale nie jest zabawne. Pamiętam, że w jednym momencie Matthew Perry powiedział, że nie pamięta czasu, gdy nie był w tej fontannie. Wszyscy zastanawialiśmy się, ile czasu będziemy musieli udawać, że tańczymy w wodzie.

Przypominamy, że Przyjaciół można w Polsce oglądać w serwisie HBO Go. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA