search
REKLAMA
News

LEBRON JAMES w pierwszej zapowiedzi KOSMICZNEGO MECZU 2

Łukasz Budnik

18 sierpnia 2020

REKLAMA

Kosmiczny mecz z 1996 roku opowiadał o przygodzie Michaela Jordana, który został poproszony przez Królika Bugsa i inne postaci z Looney Tunes o pomoc w wygraniu meczu z przybyszami kosmosu. Choć film nie zebrał najlepszych recenzji, to zarobił ponad 230 milionów dolarów i zdobył popularność wśród widzów – także w Polsce. Na przyszły rok planowana jest premiera sequela, w której zobaczymy LeBrona Jamesa. 

Kontynuacja filmu ma tytuł. Space Jam: A New Legacy. Poza Jamesem, w filmie zobaczymy Dona Cheadle’a oraz Sonequę Martin-Green. Film wyreżyserował Malcolm D. Lee według scenariusza Ryana Cooglera (twórcy Czarnej Pantery Creeda) oraz Seva Ohaniana. Do sieci trafiła króciutka zapowiedź, dzięki której możemy się przekonać, jak James prezentować się będzie na ekranie.

Według doniesień, poza postaciami Looney Tunes w filmie mamy też zobaczyć słynnych bohaterów ze studia Warner, między innymi Maskę oraz Pennywise’a. Premiera zaplanowana jest na 16 lipca 2021 roku.

Czekacie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA