search
REKLAMA
News

Kubuś Puchatek i Prosiaczek mordują ludzi w zwiastunie slashera WINNIE-THE-POOH: BLOOD AND HONEY

Oto film, w którym Kubuś Puchatek jest seryjnym mordercą.

Łukasz Budnik

31 sierpnia 2022

REKLAMA

Do sieci trafił zwiastun filmu Winnie the Pooh: Blood and Honey, w którym Kubuś Puchatek jest… zabójcą. Nadchodzący slasher nie ma oczywiście powiązań z animacjami Disneya; literacki pierwowzór przeszedł w tym roku do własności publicznej, zatem w przypadku tworzenia kolejnych adaptacji twórcy nie muszą baczyć na prawa autorskie.

Reżyserem projektu, jak również autorem scenariusza, jest Rhys Frake-Waterfield. Twórca zapowiadał, że Winnie the Pooh: Blood and Honey to reinterpretacja historii Kubusia Puchatka, który wraz z Prosiaczek zejdzie na morderczą ścieżkę po tym, jak Krzyś porzuci ich jadąc do college’u. W związku z tym, że bohaterowie sami musieli nauczyć się zdobywać pożywienie, stali się dzikimi zwierzętami. Frake-Waterfield zasugerował, że wśród zjedzonych przez nich ofiar znalazł się nawet Kłapouchy.

Zwiastun zobaczycie poniżej:

W filmie występują Amber Doig-Thorne, Maria Taylor i Danielle Scott. Premiera filmu została zaplanowana na drugą połowę roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA